Wiosna/lato 2018

 

 

Jesień/ Zima 2017/2018

W tym sezonie chcemy ukazać kobietę, która stawia na elegancję połączoną z oryginalnymi rozwiązaniami. Kobietę niezależną, kochającą modę oraz świadomą drzemiącej w niej siły. Nasza najnowsza kolekcja Jesień/Zima dzięki klasycznym krojom, zdecydowanym barwom i intrygującym detalom pełna jest pasji oraz harmonijnego, nieprzemijalnego piękna.

Wiosna/Lato 2017

Jesień/zima 2016/17

Kolekcja Wiosna/Lato 2016

Nasza najnowsza kolekcja Spring/Summer 2016 to ukłon w stronę kobiet ceniących klasykę w połączeniu z nietuzinkowymi rozwiązaniami. Projekty łączą niezobowiązującą elegancję z wygodą noszenia. Lekkość tiulu w zestawieniu z oryginalnością misternych koronek i dodatków tworzy zapierającą dech całość. Daj się zainspirować najnowszą serią sukienek Regard i wyzwól siłę swojej kobiecości.

Informujemy, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów o ochronie danych osobowych tj. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. „RODO”, wprowadziliśmy zmiany w naszej Polityce Prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią w zakładce ''Polityka prywatności''. Zamknij

Pin It on Pinterest

Share This